Küçükyalı Siemens Servisi

Tam hizmet anlayışıyla, siemens servisi, teknik servis alanında fark yaratan Kartal bölgesinde kesintisiz hizmet vermektedir. Kartal Siemens Servisi Tamamen müşteri memnuniyetine odaklanmakta, teknik servis uygulamalarını ortaya koymakta, her gün beyaz eşya ve buzdolabının tamir, bakım ve periyodik bakımını yapmaktadır. Siemens ürünleri hayat veren bir etkiye sahiptir ve teknik servis, müşteri hizmetleri ile her türlü soruya teknik destek sağlamakta ve beyaz eşya kullanıcılarını daha bilinçli hale getirmektedir.

Kartal Siemens Servisi

Satış öncesi ve sonrası teknik destek ; Siemens markalı ürünlerin kullanıcılarına, ürünlerin satın alma aşamasını merak eden tüm konuları aktararak, bilinçli tüketicilerin oluşumunda şirketimiz önemli bir rol oynamaktadır. Kartal Siemens Servisi Satıştan sonra, teknik servis personeli tarafından kurulum süreci detaylı olarak yapılır ve garanti süresi resmi yapılır. Ayrıca Kartal bölgesinde profesyonel teknik servis 7/24 kesintisiz profesyonel mobil ekiplerle gerçekleştirilmektedir. Hizmet konusunda profesyonelliğe ulaşabilmek için firmamız teknik kadro olarak sürekli eğitilmektedir. Eğitimler sayesinde, müşteri memnuniyeti ilkesi doğrultusunda hızlı teknik destek ve kaliteli bakım onarım işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Orijinal Yedek Parçalarla Teknik Destek Firmamızın orijinal ekipmanlarının uzun süreli kullanımı için. Siemens ürünlerinin kullanıcılarına sunduğu kartal siemens servisi, yedek parça kullanımı konusunda titizlik göstermektedir.

Siemens Servis Kartal

Aynı zamanda periyodik bakım faaliyetleri. Orijinal temizlik ürünleri ve orijinal bakım ürünleri kullanılarak. Siemens ürünleri ilk satın alındıkları zamanki gibi aynı görünüme sahip olurlar.  Siemens ürünlerinin daha kullanışlı ve uzun ömürlü olmasına yardımcı olan servisimiz. Servis raporunu hazırlarken müşterinin önündeki yedek parça değişikliklerini yaparak şüphe duymamasını sağlıyor.  Kusurlu yedek parçalar buzdolabından ve diğer beyaz eşyalardan Siemens Servis Kartal  çıkarıldıktan sonra, müşterinin onayından sonra geri dönüşüm bölümüne götürülür.

Bir cevap yazın