Siemens Servis Libadiye

Son yıllarda hemen hemen her evde bulunan elektronik eşyalar arasında yer alan.  Beyaz eşyalar kullanıcı kaynaklı ya da üretim hatası ya da montaj sırasında meydana gelen bazı aksaklıklar nedeniyle arızalanmakta.  Şile Siemens Servisi Arızalanan beyaz eşyaların onarımı ise artık çok kolay. İstanbul’da hizmet vermekte olan teknik servisimiz.  Şile Siemens ile artık montaj ya da arızalanma durumlarında kullanıcıların muhatabı olacak ve sorunlarına çözüm olabilecek bir servis ağı oluşturulmuş durumda. Şile Siemens servisi sayesinde artık tüm İstanbul halkının Siemens beyaz eşyalara yönelik servis ihtiyacı giderilebiliyor.  Firmamız çok sayıda teknik personeli ile montaj ve arıza bakım işlerini yürütürken.  Sekretarya işlerini yürüten deneyimli kadrosu ile de müşterilerin istek ve taleplerini anında değerlendirebiliyor.

 Şile Siemens Teknik Servisi Hangi Hizmetleri Veriyor?

Siemens servis şile ve çevresinde teknik açıdan karşılaşılabilecek tüm beyaz eşya problemlerine çözüm arayabiliyor.  Servisimiz aynı zamanda montaj işlemlerini de titizlikle yapıyor. Ayrıca servisimiz yeni kurulumlarda montajı sağladıktan sonra beyaz eşyanın kullanıma hazır olduğuna emin oluyor ve müşteriye teknik kullanım ile ilgili ayrıntılı bilgi veriyor.

Şile Siemens Servisi
Şile Siemens Servisi

Şile Siemens Servisi

Bunun yanında tüm garanti belgelerini doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurarak müşteriye sunana firmamız bu doğrultuda kullanıcının güvenliğini sağlıyor.  Çünkü tüm beyaz eşya ürünlerinin sahip olduğu garanti kapsamları farklı olup montaj sonrası karşılaşılabilecek her türlü problemde garanti belgesi kullanıcının imdat sibobunu oluşturuyor. Şile Siemens Servisi Bu durumun farkında olan servisimiz kullanıcılarına montaj sonrası garanti belgelerini eksiksiz olarak teslim ediyor.

Siemens Servis Şile

Şile Siemens Teknik Servisi Hangi Ürünlere Bakıyor? Servisimiz beyaz eşya kapsamına giren çok sayıda eşyanın montaj, bakım ve onarım hizmetlerine bakmakta.  Bu ürünler arasında buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve ankastre ürünlerde olmak üzere çok sayıda ürün bulunuyor. Bu ürünlerin tamamının teknik desteği firmamız tarafından sağlanabiliyor. Siemens Servis Şile Tüm bunların yanı sıra firmamız onarımı sağlanacak olan beyaz eşyaların yedek parçalarını.  Siemens şirketinden elde etmekte olup kesinlikle orijinal ürünler olmasına dikkat ediyor. Ayrıca firmamızın onarım sırasında kullandığı tüm yedek parçaların da belli sürelerde garantileri bulunmakta olup sonraki onarımlar içinde ürün kullanıcısının güvenliğinin sağlanması hedeflenmiş oluyor.

 

Bir cevap yazın